اخبار اخبار

راه راه اندازي سامانه (نماگرکوويد-??) توسط پايگاه استنادي علوم جهان اسلام (ISC)

سامانه «نماگرکوويد-19» با نام انگليسي «ISC COVID-?? Visualizer»، سامانه اي است که توسط پايگاه استنادي علوم جهان اسلام (ISC) راه‌اندازي شده است و اطلاعات لحظه اي در مورد بيماري کروناويروس  شامل آمار و اطلاعات مربوط به مبتلايان، گزارش هاي آماري و مقالات علمي ارائه مي دهد.

 

لينک اين سامانه: 19https://maps.isc.gov.ir/covid

رايگان شدن کتابهاي الکترونيکي دانشگاه تهران

به اطلاع ميرساند همه کتابهاي الکترونيکي دانشگاه تهران رايگان شد. اکثر کتابها در قالب پي دي اف و کم حجم ميباشند. جهت دسترسي از لينک زير استفاده نماييد.

https://ketaabonline.com

تغيير تاريخ برگزاري سي و سومين نمايشگاه بين‌المللي کتاب تهران

 

با عنايت به اينکه هدف از برگزاري نمايشگاه کتاب تهران ايجاد فضايي آرام و دلنشين، محيطي فرهنگي براي دوستداران و علاقمندان به کتاب و کتابخواني و از سوي ديگر تقويت چرخه اقتصادي نشر کشور است، با لحاظ شرايط فعلي جامعه، شوراي سياستگذاري تاريخ 26فروردين 99را براي اجراي بهينه نمايشگاه کتاب مناسب ندانست و بر اساس مصوبه شورا زمان برپايي سي و سومين نمايشگاه کتاب تهران به بعد از ماه مبارک رمضان موکول شد. تاريخ دقيق زمان برپايي نمايشگاه پس از تصميم‌گيري اعلام خواهد شد.


اصلاح رکوردها و اطلاعات پايان نامه ها در سامانه دانشگاهي

خانم الهام داوديان کارشناس کاربست نتايج تحقيقاتي اعلام کرد در جهت بهبود و پيشرفت اهداف پژوهشي محققان و پژوهشگران، اقدام به اصلاح فيلدهاي مختلف پايان نامه هاي اين مرکز در نرم افزار جامع کتابخانه نموده است.

برگزاري کارگاه آشنايي با پايگاه ScienceDirect

به همت مديريت اطلاع رساني و منابع علمي، کارگاه آشنايي با پايگاه ScienceDirectبا تدريس خانم شکيبا درتاريخ 98/11/16 در سالن انفورماتيک پرديس دانشگاه برگزار گرديد.

نمایش 5 - 1 از 121 نتیجه
تعداد در هر صفحه 5
از 25